Wimbledon

Datum: 02.07.2014

Vložil: James

Titulek: čtvrtfinále

Doufám,že budou na Fandovi dávát Djokovic s Čiličem.

Datum: 30.06.2014

Vložil: James

Titulek: Nole

Skvěle Nole,pěknej matschpoint. :)

Datum: 01.07.2014

Vložil: Koty

Titulek: Re: Nole

Docel mi bylo Djokovice líto, jak se po každem míčku radoval a chtěl nahecovat diváky na svou stranu, jenže diváci jednoznačně chtěli vidět větší bitvu. U Murrayho buráceli i když vyhrál kanárem a 2x 6:1. Jestli dojde na SF Andy vs Nole, bude mít Djoko nejtěžšího možného soupeře ve Wimbledonu( a asi i obráceně). Pak taky další dobrá věc je ta, že Wimbledon neni jen na FANDOVI, ale taky na DAJTO. To jsem zjistil až včera.

Datum: 01.07.2014

Vložil: James

Titulek: Re: Re: Nole

To je v celku jasný,ale myslím,že mu to nijak moc nevadí.Na US Open to bude třeba jinak.Nicméně si přeji,aby proti sobě nastoupil Djokovic a Murray,to by bylo pro mě finále.

Datum: 30.06.2014

Vložil: James

Titulek: ...........................

Češky zatím jedou.Dimitrov vs Murray,na to se docela těším.

Datum: 01.07.2014

Vložil: Koty

Titulek: Re: ...........................

Nejvíc se zatím ukázala Barča, uvidíme dál. M vs D bude určitě nejkvalitnější čtvrtfinále, ale nadruhou stranu mi vypadne jeden z mých oblíbenců :.(

Datum: 01.07.2014

Vložil: .............

Titulek: Re: Re: ...........................

Šafářová dneska výborně!

Datum: 29.06.2014

Vložil: Koty

Titulek: CZ

Chlapci mě zklamali. obzvlášť Tom, kdyby se nehádal a nepoštval si diváky proti sobě, mohl si zahrát s Nolem čtvrtfinále (možná).Dívky výtečně. V neděli pauza Wimbledonu.

Datum: 21.06.2014

Vložil: Koty

Titulek: pavouk

Tak jste měli pravdu. Je to podle žebříčku a úspěchů na trávě. Díky tomu je taky Andýsek 3. Pavouk je sestavený výborně. Andy-Nole, Nadal Federer.

Datum: 15.06.2014

Vložil: Koty

Titulek: Dimitrov vs Lopez

Grigy se dneska ukázal v nejlepším světle. Tenhle 23letý kluk bude jednou světovou jedničkou. Dneska odehrál ten zápas především psychicky. Lepší finále si Queens club ani nemohl přát!!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek