Roland Garros

Datum: 01.06.2014

Vložil: Koty

Titulek: 8.den

Murrayho zápas byl naprosto fantastický, přesně tohle svět tenisu potřebuje.Nebýt takovýchto zápasů, byl by tenis nuda.Djokovic to dneska dostal zadarmo, Tsongovi se stalo přesně to , co Berdychovi v semifinále Miami, jenže Tsonga to narozdíl od něj neskrečoval :-)

Datum: 30.05.2014

Vložil: Koty

Titulek: 6.den

Dneska mohlo být docela pěkný utkání Isner a Robredo, co jsem já viděl, tak byl zápas Tsonga vs Janowicz. Djokovic to bude mít s goauldem složitý.Absolutní nuda Berdych vs Bautista.

Datum: 30.05.2014

Vložil: James

Titulek: Re: 6.den

Djokovic to měl dneska docela složitý nakonec,ale naštěstí(pro mě) to uhrál.Isner a Robredo asi dobrej záúpas,škoda,že jsem ho neviděl.

Datum: 29.05.2014

Vložil: Koty

Titulek: 5.den

Andy hrál konečně podle mých představ.

Datum: 27.05.2014

Vložil: Koty

Titulek: 3.den

Andy dneska hrál jako Djokovicova babička. Golubev hrál na takový úrovni, že bych ho porazil i já. Jestli takhle bude Andy pokračovat, dávám mu šanci max 4. kolo, dál s tímhletím určitě ne. Docela mě zklamal. Jinak Dimitrov taky ujel. Favoriti 4 už jsou pryč a ten pátý k nim nemá daleko.

Datum: 27.05.2014

Vložil: James

Titulek: Re: 3.den

Já koukal jen na ten 1. set a tam to docela bylo jednoznačný,takže nevím.Nicméně jsem zvědavý na zítřek.

Datum: 26.05.2014

Vložil: Koty

Titulek: 2.den

Dneska jednoznačně nejlepší zápas Bennetau vs Bagnis.Nadal 100% dominance.Djokovic taky dobrý, ale Nadal zatím suverénější. S Wawrinkou to zatím vypadá docela špatně.

Datum: 26.05.2014

Vložil: Koty

Titulek: Re: 2.den

Favorit č.4 je venku hned v 1. kole

Datum: 26.05.2014

Vložil: P.D.

Titulek: Re: Re: 2.den

jojo...dokonce kanarem

Datum: 25.05.2014

Vložil: Koty

Titulek: 1.den

Pyskoř dneska válel.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek